4um za zabavu i radost..xD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
4um za zabavu i radost..xD

Svet zabave gde smo svi jednaki..xD
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Nastavnici-vampiri zar ne???

Go down 
+2
SexyGirl
x Emo girl x
6 posters
AutorPoruka
x Emo girl x
Admin
Admin
x Emo girl x


Broj komentara : 109
Join date : 2008-12-12

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeSat Dec 13, 2008 2:37 pm

Ko njih razumije kad su dobre volje daju dobre ocjene a kad ne ona sve lose...zar ne???? Kakvi su vasi
Na vrh Go down
SexyGirl
Vec si dio zabave..
SexyGirl


Broj komentara : 142
Join date : 2008-12-21
Age : 28
Mjesto : Na sedmom nebu sa RBD-om.....

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 5:41 pm

joooooooooooj...svi su ok, osim geograficarke. nje se i direktor plasi. groooooooooooooooooooooooozna je!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
http://love-fashon4um.hightoxic.com
beybica
..Novi clan..
beybica


Broj komentara : 56
Join date : 2008-12-21

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 6:58 pm

Ne..ja tako ne mislim..kad si ti odgovoran i korektan prema nekom nastavniku,taj isti će se tako ophoditi prema tebi..kažem iz iskustva Wink
Na vrh Go down
SexyGirl
Vec si dio zabave..
SexyGirl


Broj komentara : 142
Join date : 2008-12-21
Age : 28
Mjesto : Na sedmom nebu sa RBD-om.....

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeSun Dec 21, 2008 9:59 pm

beybica (citat):
Ne..ja tako ne mislim..kad si ti odgovoran i korektan prema nekom nastavniku,taj isti će se tako ophoditi prema tebi..kažem iz iskustva Wink
pa da, ali ja sam kod prosle imala 4, a nista nisam ucila, a kod ovwe imam jedva 3. kaze sta ce biti na testu, ja to naucim, a ona pita pooooooooooooootpuno nesto deseto.............
Na vrh Go down
http://love-fashon4um.hightoxic.com
beybica
..Novi clan..
beybica


Broj komentara : 56
Join date : 2008-12-21

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeWed Dec 24, 2008 12:37 am

Budi sigurna da nije baš tako ..mislim,imala sam i ja takvu nastavnicu.
.ali ja moram da priznam da je to bilo i većinskim delom mojom greškom Wink
..po pravilu naše je da učimo,a na kontrolnom ili bilo kakvom testu šta bude,bude Very Happy
Na vrh Go down
SexyGirl
Vec si dio zabave..
SexyGirl


Broj komentara : 142
Join date : 2008-12-21
Age : 28
Mjesto : Na sedmom nebu sa RBD-om.....

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeThu Dec 25, 2008 5:53 pm

veruj, da cak ni moja mama nije znala nekoliko odgovora. pitala je nesto sasvim -o npr. Koliko je Dejvid Livingston boravio u Africi. msm......................
Na vrh Go down
http://love-fashon4um.hightoxic.com
Swatkica..<3
Admin
Admin
Swatkica..<3


Broj komentara : 96
Join date : 2008-12-12
Age : 29

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeSat Dec 27, 2008 7:43 pm

Nasa nas.hemije je rekla kontrolni u utorak i mi svi ucili dosla ona na cas djeli kon..kad ono pitanja iz 7. ??? omg.. Rolling Eyes ludaca ali nasa razredna nam predaje geos i istoriju svaki cas pretvorimo u pricu i smijanje kasnimo za drugim razredima oko 6 lekcija.. Very Happy
Na vrh Go down
https://chocobiscuit.bosnianforum.com
SexyGirl
Vec si dio zabave..
SexyGirl


Broj komentara : 142
Join date : 2008-12-21
Age : 28
Mjesto : Na sedmom nebu sa RBD-om.....

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeSun Dec 28, 2008 12:33 am

xexe. blago vama. XD
Na vrh Go down
http://love-fashon4um.hightoxic.com
funky
..Novi clan..
funky


Broj komentara : 84
Join date : 2009-01-24

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeSun Jan 25, 2009 1:54 pm

svi su zivcani osim nastavnice srpskog i istorije.pardon skoro svi nastavnik vjeronauke je brat od moje najbolje drugarice iz razreda,a nastavnica matematike zivcana i to svaki cas matematike. Nastavnici-vampiri zar ne??? 1354
Na vrh Go down
sweety* baby
..Novi clan..



Broj komentara : 15
Join date : 2009-03-02

Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitimeWed Mar 04, 2009 4:42 pm

ma svi su grozni jos mi dobro prosli jer je smjena poslje nas jako gora a mi smo nastavnike dobili aj zdao mislim jesu strogi ali neki su pored toga i dobar nastavnik po radu sa ucenikom tako ja imama dva misljenja
Na vrh Go down
Sponsored content





Nastavnici-vampiri zar ne??? Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Nastavnici-vampiri zar ne???   Nastavnici-vampiri zar ne??? Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Nastavnici-vampiri zar ne???
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
4um za zabavu i radost..xD :: Life... :: Skola...-
Idi na: